ACCESS CONSCIOUSNESS – dostęp do świadomości?

Chyba każdy z nas, chociaż raz w życiu zastanawiał się nad sensem swojego istnienia. Analizował, czy życie przebiega zgodnie z planami? Czy osiągnięcia w życiu prywatnym i zawodowym są na zadowalającym poziomie? I zapewne zdecydowana większość znajdzie, przynajmniej jeden powód do niezadowolenia. Zatem warto zastanowić się, co należy zrobić, żeby to zmienić.

Ciekawym rozwiązaniem może okazać się Access Consciousness – niekonwencjonalna terapia, która najprościej mówiąc, pozwala być szczęśliwym. Powstała ponad 25 lat temu w Kalifornii, jej głównym twórcą jest Gary Douglas, później dołączył do niego Dain Heer.  Ma za zadanie, przedstawić metody pomagające w osiągnięciu idealnej samoświadomości. Jest to pewien rodzaj zabiegów i narzędzi stosowanych do zmiany w życiu wszystkiego, co nas ogranicza i nie pozwala w pełni zaznać szczęścia. Według specjalistów z tej dziedziny, skłonnością ludzkiej natury jest funkcjonowanie zaburzone przez nasze emocje i myśli, co skutkuje zamknięciem na wszechświat i czerpaniem z niego dobra, które ma nieograniczone możliwości. Celem metody Access Consciousness jest „pokazywanie ludziom, że wiedzą” i że wszystko jest możliwe, wystarczy chcieć. Wszyscy chętni poznania tej metody, mogą zapisać się i uczestniczyć w różnego rodzaju kursach, szkoleniach, terapiach i warsztatach oferowanych na licznych stronach internetowych, poświęconych temu zagadnieniu Access Consciousness Polska – kursy, szkolenia Access Consciousness . Terapia ma swoich zwolenników w wielu krajach, także w Polsce, którzy twierdzą, że Access Consciousness wprowadziła w ich życiu zmiany, przez co stało się bardziej świadome, radosne i lekkie.

Podobno Access Consciousness zmienia punkt widzenia naszego życia oraz pozwala wprowadzić zmiany tam, gdzie do tej pory nie mogliśmy nic zrobić. Pozwala kreować świat jak chcemy, bez żadnych ograniczeń oraz rozszerzać swoje możliwości. Jest to propozycja dla tych, którzy pragną zmian i są na gotowi i otwarci, ale z pewnością nie dla wszystkich.  Na pytanie – czy chcę? Musimy odpowiedzieć sobie sami.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.