Agencja eventowo/taneczna

Dla wszystkich tych, którzy poszukują agencji eventowo-tanecznej przedstawiamy ofertę Egurolla Dance Agency. Agencja Taneczna prowadzona jest przez dobrze znanego nam między innymi
z show biznesu Pana Augstina Egurrolę.

Jeśli masz gotowy scenariusz i chciałbyś lub chciałabyś, by ktoś stworzył dla Ciebie teledysk, koncert, bądź też zorganizować event, to nie mogliście lepiej trafić! Egurrola Dance Agency jest jedną z bardziej znanych agencji eventowych w Warszawie. Pod bacznym okiem Pana Egurroli każdego dnia realizowane są nowe pomysły. Niezależnie czy potrzebujesz zorganizować event
w Warszawie, czy też w innym mieście, agencja eventowa Egurrola Dance Agency podejmie się każdego projektu! Nie straszne im najbardziej wymyślne pomysły!

Agencję taneczną Egurrola Dance Agency, której siedziba znajduje się w Warszawie – tworzy wielu wspaniałych artystów i choreografów. Wielu tancerzy, którzy wchodzą w skład agencji brało udział w realizacji wielu produkcji telewizyjnych, jak na przykład Taniec z Gwiazdami, oraz You Can Dance – Po prostu tańcz. Nasi ludzie znani są również z innych programów telewizyjnych, w tym również z festiwali w Opolu, Sopocie, a także innych wielkich miastach. Nie zabrakło wiele zrealizowanych tras koncertowych.

Agencja taneczna Warszawa to także Grupa Volt. Jest to najbardziej znana grupa taneczna, założona przez Augustina Egurrolę. Grupa taneczna VOLT współpracowała do tej pory między innymi z takimi artystami jak Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Patricia Kazadi, a także z wieloma innymi gwiazdami! To dzięki profesjonalnym choreografom, tancerzom, wszechstronności oraz dzięki wielkiemu zaangażowaniu, grupa VOLT jest wstanie podjąć się realizacji niejednego teledysku, oprawy koncertowej, czy też być obecna na wielu eventach.

Jeśli są już Państwo przekonani, że agencja taneczna Agustina Egurroli, to właśnie ten idealny wybór warto skontaktować się z nimi poprzez maila, telefonicznie, czy też po prostu przyjechać do agencji tanecznej, prosto do siedziby w Warszawie!

Ponadto Agustin Egurrola ma również swoją szkołę tańca. Istnieje ona na rynku od 25 lat, pozwoliło to nie tylko wyrobić bardzo duże doświadczenie na rynku eventowo-tanecznym, ale także otworzyć wiele oddziałów w całej Polsce. A lokalizacje, gdzie można znaleźć szkoły taneczne należące do grupy Egurrola Dance Agency to między innymi: Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Łódź, Grodzisk Mazowiecki, Wrocław, Kraków, czy też Katowice. Jeśli interesujesz się tańcem, a może masz kogoś w rodzinie kto lubi tańczyć, warto pomyśleć o zapisaniu się w takim razie do szkoły tanecznej. Aktualnie trwają zapisy na nowy semestr, nie przegap okazji. Warto nadmienić, że w szkole tanecznej mogą uczyć się nie tylko dorośli, ale również i dzieci!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.