Bądź piękna w każdym wieku!

Konsultacja medyczna: dr Maciej Siembida

Lustereczko powiedz przecie… Każda kobieta chce słyszeć, wiedzieć i czuć, że jest piękna. Chce zachwycać swoją urodą. Ale jest to możliwe tylko wtedy, kiedy ona sama w siebie wierzy. Z wiekiem młody wygląd twarzy ulatuje, geny często nie pomagają a i środowisko naturalne nie jest sprzymierzeńcem gładkiej i pięknej cery. Z pomocą w odzyskaniu wiary w swoje atuty przychodzi medycyna estetyczna.

Zabiegi przywracające pewność siebie

Tradycyjne zabiegi kosmetyczne korygują tylko lekkie, powierzchniowe zmiany. Głębsze problemy dermatologiczne jak: przebarwienia, bruzdy i zmarszczki to kwestia spowolnionej regeneracji skóry, której trzeba pomóc. Poniżej propozycje trzech całkowicie bezpiecznych zabiegów, które pozwolą odzyskać witalność i doskonałą kondycję.

Osocze bogatopłytkowe (mezoterapia) – Naturalna i bezpieczna metoda. Stymuluje komórki do odbudowy, ujędrnia, wygładza i poprawia koloryt cery. Idealna dla alergików, bez użycia środków wchodzących w interakcje skórne. Materiał pozyskiwany jest z krwi pacjentki, której zostaje podany.

Terapia kolagenem Nithya – Niedobór kolagenu w organizmie skutkuje utratą sprężystości skóry i odporności na rozciąganie. Kolagen Nithya to preparat najnowszej generacji, zachowuje się w skórze jak jego naturalny odpowiednik. Doskonały dla alergików, dla osób w każdym wieku i o każdym rodzaju skóry. Pomaga w walce z procesem starzenia się, przywraca napięcie i elastyczność, redukuje blizny i fotouszkodzenia.

Kwas hialuronowy – naturalny składnik organizmu stymulujący regenerację skóry i produkcję kolagenu. Natychmiastowy efekt zabiegu: likwidacja bruzd i zmarszczek, oznak zmęczenia i starzenia się skóry. To tzw. eliksir młodości i remedium na starzejąca się skórę.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj: osocze bogatopłytkowe Lublin.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.