Depilacja laserem. Zobacz, jak przygotować się na lato

Za oknami coraz cieplej. Chętnie odsłaniamy więcej ciała, aby ogrzać je w wiosennym słońcu. Chcemy, aby po zimie skóra złapała zdrowego blasku i prezentowała się nienagannie. Zobacz, w jaki sposób możesz przygotować się na lato.

 Depilacja laserowa – dlaczego warto?

Depilacja laserowa to rozwiązanie, które z biegiem czasu zdobywa sobie coraz więcej zwolenniczek. Aksamitnie gładka skóra na nogach, rękach, w okolicy pach i bikini – brak konieczności pamiętania o regularnej depilacji włosków można łatwo zażegnać właśnie dzięki wykonaniu serii zabiegów w gabinecie medycyny estetycznej Rzeszów. Jeśli chodzi o ceny, to wraz z popularyzacją tego rozwiązania można też liczyć na niższe koszty zabiegu. W zależności od miejsca poddawanego zabiegowi, depilacja laserem kosztuje od 150 do 300 złotych. Warto pamiętać, że na jednym zabiegu się nie skończy – należy go kilkakrotnie powtórzyć, żeby uzyskać zadowalające i trwałe efekty.

Laserowe usuwanie owłosienia – co należy o nim wiedzieć?

W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się urządzenia do depilacji typu IPL. Depilacja światłem wykonywana za pośrednictwem urządzeń do domowego użytku wprawdzie ogranicza odrastanie włosków, jednak nie pozwala trwale usunąć zbędnego owłosienia. Zabieg laserem typu IPL trzeba powtarzać co kilka tygodni. Nie do każdego odcienia skóry i włosów też się tego typu rozwiązanie sprawdza.

Znacznie bardziej uniwersalnym urządzeniem jest laser diodowy. Depilacja laserem Rzeszów pozwala cieszyć się gładką skórą przez wiele lat i zapomnieć o bolesnym wyrywaniu włosków pęsetą czy woskiem. Daje również szansę na zapomnienie o podrażnieniach skóry związanych z goleniem ich maszynką jednorazową czy kremami do depilacji na bazie chemicznych składników. Uwalnia od nieprzyjemnego obowiązku pamiętania o regularnym usuwaniu owłosienia, które w skali miesiąca czy roku pochłania sporo czasu. Szczególnie latem, gdy odsłaniamy więcej ciała. Laserowa depilacja umożliwia nieskrępowane wypady nad jezioro czy do SPA.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.