Doczepianie włosów

Bujna czupryna to dar natury i dobre geny przodków. Jeśli jednak twoja fryzura nie wygląda tak efektownie, jak byś chciała, możesz wspomóc się nowoczesnymi metodami przedłużania i zagęszczania włosów. To nieinwazyjne, bezbolesne i odwracalne zabiegi, dzięki którym w kilka godzin możesz się cieszyć nowa fryzurą. Zabieg przedłużania włosów jest stosowany od lat, zmieniają się tylko techniki, jakimi jest wykonywany. Znajdziesz go w ofercie wielu salonów fryzjerskich a jego ceny są coraz bardziej przystępne. Najczęściej decydują się na niego kobiety o włosach cienkich, którym stylizacja  dodająca objętości niewiele pomaga za to obciąża włos, powodując jego szybsze przetłuszczanie się. Drugą motywacją takiego zabiegu jest chęć dokonania zmiany w swoim wyglądzie. Nieraz bywa ona podyktowana ważnym wydarzeniem w życiu, jak ślub czy studniówka, ale wiele klientek ma po prostu ochotę na eksperyment z własnym wyglądem.

Zanim doczepisz

Zabieg przedłużania włosów ma niewiele przeciwwskazań. Nie poleca się go wykonywać na włosach suchych, łamliwych i osłabionych, zalecając wcześniej ich regenerację. Podobnie jest w przypadku chorób dermatologicznych, gdyż nie wiadomo, jak zachowa się skóra głowy. Zabieg powinna poprzedzić konsultacja u fryzjerki lub stylistki. Oceni ona kondycję włosów i doradzi najlepszą metodę doczepiania pasm. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, możesz szukać na ten temat informacji w Internecie. Na stronie http://www.preferbeauty.pl/ dowiesz się jak doczepiać włosy, jak dbać o doczepy, oraz jak pielęgnować włosy naturalne. Z takiej lektury możesz się na przykład dowiedzieć, że prostownica potrafi zniszczyć elementy doczepów, działając na nie zbyt gorącą temperaturą. Przed doczepieniem włosów konsultuj elementy, stosowane podczas zabiegu, na przykład metalowe ringi wykonuje się z miedzi i cyny, która może uczulać. Możesz też wykonać próbę alergiczną na konkretny materiał. Samo doczepianie to około 3-4 godziny. Czas wydłuża się, jeśli dodatkowo cieniujesz lub koloryzujesz nową fryzurę.

Artykuł sponsorowany

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.