Gdzie znaleźć zaufanego dietetyka?

Szukasz w internecie informacji związanych z przejściem na dietę? Jak zdrowo się odżywiać, co jeść, a czego nie? Chciała byś zasięgnąć specjalistycznej porady dietetycznej, ale nie wiesz do kogo się udać? Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom (oraz milionom podobnym osób w Polsce) powstał portal Dietetyk.pl. To miejsce, gdzie możesz znaleźć dietetyka w swoim mieście, poznać opinie jego klientów oraz umówić się na wizytę poprzez kalendarz online.

 

Dobry dietetyk

 

“Portal dietetyk.pl z jednej strony jest korzystny dla pacjentów, ponieważ posiada wizytówki tylko dietetyków, którzy wcześniej zostali odpowiednio zweryfikowani, a z drugiej strony jest świetny dla dietetyków, bo oszczędza nam czas w organizowaniu swojego kalendarza wizyt, a przede wszystkich ma zapewniać dopływ pacjentów tak byśmy mogli zajmować się czystą dietetyką i nie marnować zbyt wiele czasu na działania marketingowe.” – mówi mgr Celina Kinicka – dietetyk kliniczny i diet coach, kreator zmiany stylu życia, właścicielka poradni dietetycznej “Celcal dietetyk” oraz działaczka społeczna w porozumieniu zawodów medycznych.

 

Gdzie szukać dietetyka?

 

Obecnie na portalu profile założyło już blisko 1000 dietetyków, do których można umówić się za pomocą wygodnego i przejrzystego kalendarza online. Osoby chcące przejść na dietę mogą zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami dietetyków, poznać ich wykształcenie, a także zobaczyć co udostępniają na swoim Facebooku. Najbardziej przy wyborze dietetyka pomagają opinie wystawione przez osoby, które już skorzystały z usług danego specjalisty. Wyjątkowość opinii na portalu dietetyk.pl polega na tym, że mogą one zostać wystawione tylko i wyłącznie przez osoby, które skorzystały już z usług danego dietetyka. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie opinie są autentyczne.

 

Dietetyk online

 

Nie każdy ma czas i możliwości, żeby skorzystać z usług wykwalifikowanego dietetyka. Są osoby, które chciałyby zasięgnąć porady bez konieczności wizyty w gabinecie. Dietetyk.pl jest miejscem także dla takich osób. Dzięki funkcji zadawania pytań każdy może zasięgnąć porady dietetycznej całkowicie za darmo. Zadając pytanie z konkretnej dziedziny trafia ono do specjalistów z tego tematu. Zasięgając takiej porady można się spodziewać kilkunastu rzeczowych odpowiedzi od najlepiej wykwalifikowanych specjalistów z zakresu dietetyki w Polsce.

Praca dietetyka

Dietetyk to nie tylko osoba, która ustala co trzeba jeść przez najbliższy miesiąc. To specjalista, który ma być Twoim wsparciem i doradcą w czasie diety. To osoba, która ma zmienić Twoje nawyki żywieniowe i sprawić, że staniesz się zdrowsza, pewniejsza siebie i szczęśliwsza. Dlatego uważaj z czyich usług korzystasz! Nie zawsze coraz nowsze zawody w zakresie żywienia to coś lepszego od poczciwego dietetyka. Rzetelnych specjalistów znajdziesz na pewno pod adresem: https://dietetyk.pl. Do Twojego przypadku podejdą indywidualnie i profesjonalnie, co jest kluczem do Waszego wspólnego sukcesu!

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.