Instruktor tenisa – kurs, jak zrobić?

Gdzie zdobyć uprawnienia?

Instruktor tenisa kurs to podstawa w zdobywaniu uprawnień a zarazem koniec. Udając się na kurs otrzymujemy konkretną wiedzę niezbędną do działalności w zawodzie. Szkolenie trwające 63 godziny to na prawdę dużo czasu na naukę. Wiedząc jak ważna jest praktyka kurs został tak sformułowany aby 2/3 były zajęciami właśnie praktycznymi. Poza kompleksową wiedzą na kursie w AMS – Akademii Mistrzostwa Sportowego zdobywa się również umiejętności i doświadczenie.

Krok po kroku

Po pierwsze należy wybrać termin i lokalizacje w jakiej odbędzie się kurs. Następnie należy dokonać opłaty, udać się na kurs i po jego zakończeniu można cieszyć się certyfikatem uprawniającym nas do pracy w zawodzie jako instruktor. Uprawnienia są przedstawione w formie plastikowej oraz skórzanej legitymacji instruktora tenisa ziemnego wydanej w formie dwujęzycznej wraz z certyfikatem w języku angielskim. Z takimi uprawnieniami możemy starać się o pracę na terenie całej Europy. Jest to niewątpliwie duże ułatwienie jeżeli chcemy starać się o pracę za granicą. Poza kursem na instruktora tenisa AMS oferuje również inne szkolenia takie jak: kurs trenera personalnego, kurs instruktora fitness, wiele innych kursów oraz szkoleń.

Co z pracą?

Później możemy starać się o pracę w szkółkach tenisa ziemnego, na lokalnych kortach tenisowych oraz w obiektach agroturystycznych gdzie oferowane są korty tenisowe. Mowa oczywiście o rynku pracy w całej Europie co bardzo poszerza nasze horyzonty. Poza tym zawsze z takimi uprawnieniami możemy próbować otworzyć własną działalność i działać jako instruktor na swoim korcie bądź wynajmowanym od kogoś.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.