Jaki prezent urodzinowy chcesz otrzymać?

Nie wiem jak było w Twoim przypadku, ale w gronie moich znajomych pytanie osoby zainteresowanej o to, jaki prezent urodzinowy chciałoby otrzymać jest już po prostu normalnością.

To zabawne, ale często po tym pytaniu słyszymy odpowiedź “kurcze, no nie wiem…”. Tak, wybieranie prezentów to czasami naprawdę ciężki kawałek chleba.

W związku z tym przygotowaliśmy krótką listę rzeczy, o których warto pomyśleć, kiedy spodziewasz się, że ktoś zapyta Cię o to, jaki prezent na urodziny chcesz otrzymać – albo nawet w przeciwnej sytuacji, kiedy nie chcesz pytać, a wolisz po prostu pomyśleć za jubilata.

Pomyśl o rzeczach, na które normalnie byłoby Ci szkoda pieniędzy.

#1 Hobby

Rozwijanie swojego hobby to często jedna z tych rzeczy, na które nie chcemy wydawać pieniędzy. Przecież to tylko dodatek do życia. Urodziny to dobra okazja do tego, żeby otrzymać od znajomych coś, na co sami nie wydalibyśmy pieniędzy (nawet jeżeli nie mówimy o kosztownych przedmiotach).

Pomyśl o swoim hobby i zastanów się, co sprawiłoby Ci przyjemność. Lubisz rysować? Może potrzebujesz nowego ołówka? Twój ulubiony muzyk wydał nową płytę? Jasne, możesz słuchać jej w Internecie, ale fajnie byłoby mieć swój własny krążek. Każde hobby to małe i duże przedmioty, które wywołują na twarz szczery uśmiech.

#2 Elektronika

Niemal wszyscy korzystają dziś z elektroniki. Urządzenia takie jak telefony czy komputery często się zużywają, ale także świetnie spisują się na płaszczyźnie prezentów, bo w ich DNA jest wpisane dołączanie różnych akcesoriów.

Możesz wyjść od etui na telefon, pokrowca na laptop, słuchawek, karty pamięci do przechowywania kolejnych setek wspólnych selfie i całej masy różnych innych akcesoriów. Prezent związany z urządzeniami elektronicznymi może być naprawdę praktyczny i pomocny.

#3 Pamiątka

Są takie okazje, które po prostu chcemy upamiętnić. To na przykład ślub, 18. urodziny, świętowanie sukcesu zawodowego albo inna, okrągła rocznica. Może po prostu chcesz mieć z tego wydarzenia wspólne zdjęcie i poprosisz kogoś o zamówienie fotobudki? Albo postanowicie zrobić wideorelację z imprezy lub przygotowanie wideo z wcześniejszych przygód?

#4 Potrzeby

Czasami lepszym rozwiązaniem od zastanawiania się nad tym, czego chcesz, jest pomyślenie o tym, czego potrzebujesz. To proste. Rzuć okiem na kilka miesięcy wstecz i zastanów się czy czegoś Ci brakowało, ale nie było okazji, żeby uzupełnić potrzeby. Albo popatrz do przodu i pomyśl, czego nie masz, a na pewno przyda Ci się w najbliższym czasie.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.