Kolczyki z cyrkonią – czyli wybieramy biżuterię na ślub

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej panny młodej, kiedy chce wyglądać olśniewająco. Na cały efekt będzie mieć wpływ nie tylko wybrana suknia ślubna, fryzura, ale również odpowiednia biżuteria, która będzie zwieńczeniem całej stylizacji. Jakie elementy biżuterii, warto założyć, aby wyglądać subtelnie i pięknie?

Wybór biżuterii na ślub – kolczyki czy naszyjnik?

Wybór biżuterii na ślub musi być dobrze przemyślany. Pamiętajmy, że to suknia ślubna musi grać pierwsze skrzypce, a biżuteria powinna być jej subtelnym uzupełnieniem. Oczywiście nie oznacza to, że powinniśmy zrezygnować całkowicie z zakładania jakichkolwiek elementów ozdobnych. Warto jednak nie przesadzać i założyć tylko kolczyki, które będą wspaniałą ozdobą naszej twarzy. Generalnie naszyjniki nie są polecane jako biżuteria na ślub. Czasem mniej znaczy więcej i odpowiednio dobrane, eleganckie kolczyki z ozdobnym kamieniem jak cyrkonia będą wystarczającym uzupełnieniem naszej stylizacji. Można wybrać długie modele bądź wkrętki, które będą się prezentować bardzo delikatnie. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych preferencji i fryzury, na jaką się zdecydujemy w tym dniu.

Kolczyki z cyrkonią – doskonały wybór na ślub

W dniu ślubu  powinniśmy postawić na elegancką biżuterię. Oczywiście i tu wszystko zależy w jakim stylu organizujemy ślub i jak wygląda w tym dniu nasz strój weselny. Niemniej jednak większość panien młodych stawia na klasyczną białą suknię, do której wspaniale będzie pasować biżuteria z cyrkonią. Najlepiej wybrać w dniu ślubu tylko jeden element biżuterii, najlepiej sprawdzą się kolczyki z cyrkonią. Cyrkonia to kamień idealnie imitujący diament, więc biżuteria z cyrkonią pozwoli błyszczeć w tym dniu oraz wyglądać niezwykle pięknie i elegancko.

 

Zadzwoń:
+48 609 814 008

Zobacz stronę:
https://www.beryl.pl/wydarzenia
kolczyki z cyrkonią

 

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.