LIPOSUKCJA LASEROWA SLIMLIPO

Wiele osób zmaga się z opornymi depozytami tkanki tłuszczowej, które nie znikają po ćwiczeniach i przejściu na dietę.Tkanka tłuszczowa gromadzi się zazwyczaj w takich obszarach jak: brzuch,bryczesy, boczki, uda wewnętrzne na skutek nadmiernej podaży kalorycznej, zmianach hormonalnych,farmakoterapii, po ciąży. Zazwyczaj dochodzi również do rozciągnięcia skóry i powstania rozstępów. Procedura SlimLipo jest odpowiednia dla wszystkich osób, które chcą szybko i skutecznie wymodelować swoją sylwetkę oraz obkurczyć skórę. Z zabiegu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni, bowiem pozwala on na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z newralgicznych obszarów.

Co wyróżnia metodę SlimLipo wśród innych metod modelowania sylwetki? Liposukcja laserowa SlimLipo to najbezpieczniejsza z inwazyjnych metod modelowania sylwetki. Zwykła liposukcja polega na wprowadzeniu metalowej kaniuli pod skórę i odessaniu tłuszczu. Metoda SlimLipo różni się od standardowej liposukcji tym, że tkanka tłuszczowa jest najpierw podgrzewana przy użyciu wiązki laserowej o długości fali 924 nm i 975 nm, a następnie rozpuszczony tłuszcz jest odsysany. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie obkurczyć skórę od środka poprzez podgrzewanie tkanek laserem. Zabieg sprawdza się bardzo dobrze przy naddatkach skóry po zrzuceniu znacznej ilości kilogramów oraz po ciążach.

Jakie obszary można poddać zabiegowi?

 • Brzuch
 • Uda zewnętrzne
 • Uda wewnętrzne
 • Kolana
 • Plecy
 • Tylna część ramion
 • Boczki
 • Pośladki
 • Talia
 • tzw. chomiki na policzkach
 • Podbródek
 • Ginekomastia

 

Pacjenci, którzy są zainteresowani zabiegiem zapraszani są na konsultację do Kliniki Medycyny Estetycznej Janeczko, na której lekarz przeprowadza wywiad medyczny, udziela wszystkich koniecznych informacji oraz kwalifikuje do zabiegu. Badania oraz ich prawidłowe wyniki są warunkiem koniecznym do przystąpienia do zabiegu.

W dniu zabiegu wykonywane są zdjęcia sylwetki, chirurg obrysowuje obszar zabiegowy i przystępuje do miejscowego znieczulenia – zabieg nie jest więc bolesny. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości obszaru zabiegowego. Po wykonaniu procedury pacjent może zobaczyć ilość usuniętej tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w specjalnym pojemniku. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest brak konieczności hospitalizacji. Pacjenci po zabiegu wracają do domu.

Po zakończeniu zabiegu SlimLipo pacjenci są zobowiązani nosić specjalne ubranko uciskowe przez minimum 2 tygodnie, aby pełen efekt zabiegowy ukształtował się odpowiednio. W niektórych miejscach mogą pojawić się zasinienia i lekka opuchlizna.

Pierwsze efekty zabiegu – wyszczuplenie sylwetki – widoczne są tuż po zabiegu. Okres rekonwalescencji po trwa około 1-2 tygodni, a finalny rezultat widoczny jest już po miesiącu i formuje się do 6 miesięcy. W niedługim czasie po zabiegu zalecane jest wykonanie serii Endermologii, bądź masaży manualnych w celu przyśpieszenia rekonwalescencji.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.