Masaż Warszawa — masaż na cztery ręce

Masaż na cztery ręce, który często nazywany jest również masażem synchronicznym to zabieg, który uznawany jest za trudny do prawidłowego wykonania. Jednocześnie jest on bardzo ekskluzywny i osobie masowanej przynosi maksimum przyjemnych doznań.

Kiedyś ten typ masażu zarezerwowany był jedynie dla gości najdroższych i renomowanych salonów masażu czy SPA. Obecnie coraz więcej placówek zawiera go w swojej ofercie.

Dobrze wykonany masaż na cztery ręce jest jednym z najlepszych sposobów przeciwdziałania stresowi. Jest on najczęściej rozwinięciem masażu klasycznego. Niewielką różnicą jest to, że wykonywany jest jednocześnie przez dwóch specjalistów. Trudność tego zabiegu polega na tym, aby utrzymać takie samo tempo, precyzję trafiania w punkty spustowe oraz siłę nacisku.

Masażyści, wykonując ten masaż, starają się działać jednocześnie na obie strony ciała klienta, dlatego masaż na cztery ręce bywa nazywany masażem synchronicznym.

Masaż Warszawa – masaż razy dwa to również zdwojone doznania

Niejednokrotnie klasyczny masaż wykonywany przez jednego masażystę potrafi wprowadzić nas w stan błogości, to masaż na cztery ręce tylko potęguje te doznania.

Po takim masażu najlepiej udać się do domu lub wybrać się na inny zabieg, dzięki któremu będziemy mogli podtrzymać stan relaksu. Celem takiego masażu jest uwolnienie ciała od napięć, a ono oddziałuje na umysł. Pojawiający się stan błogości wyzwala w osobie masowanej uśmiech, a czasem również senność. Dlatego warto pomyśleć o takim masażu na koniec dnia.

Masaż synchroniczny nie może boleć. Ma on na celu rozładowanie napięć, wiec musi być łagodny, a jego tempo nie może być zbyt szybkie. Nie oznacza to jednak, że nie posiada on wartości leczniczych. Jest on świetnym sposobem na przywrócenie równowagi w układzie kostno-mięśniowym, poprawę ukrwienia skóry oraz krążenie limfy.

Jeśli jesteś zainteresowana takim typem masażu i chcesz poczuć go na własnej skórze nic trudnego — wejdź na masaż Warszawa i oddaj się w ręce specjalistów.

 

Zadzwoń:
+48 574 389 656

Zobacz stronę:
https://swiatyniadakini.pl/o-nas/
masaż Warszawa

Dojazd:

 

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.