Najpopularniejsze masażery do ciała

Masażer do ciała to bardzo przydatne urządzenie. Pozwala ono na codzienną dawkę masażu w dowolnej ilości, bez konieczności wychodzenia z domu i zamawiania wizyty u masażysty. A jednak poszczególne urządzenia różnią się między sobą. Które więc wybrać? Pewną podpowiedzią może być ranking najpopularniejszych masażerów do ciała pochodzących od firmy Casada. Przedstawiamy każdy z nich!

MediGun – pistolet wibracyjny

MediGun – swoją nazwę urządzenie zawdzięcza formie. Wygląda bowiem jak pistolet, co świetnie sprawdza się w przypadku masażu. MediGun jest łatwe i komfortowe do użytkowania. Urządzenie zawiera głowicę masującą, którą przykłada się do obszaru, który chcemy wymasować. Masażer oferuje dwie techniki masażu, trzy programy automatyczne, a także trzy poziomy prędkości pracy. W zestawie znaleźć można cztery wymienne głowice masujące. Urządzenie jest proste w obsłudze i skuteczne. Z łatwością zabrać można je w podróż – stąd zapewne tak duża jego popularność.

Quattromed IV S-line – mata masująca

Quattromed IV S-line to świetny kompromis między jakością a ceną. Mata jest dopasowana do kształtu anatomicznej krzywizny kręgosłupa, dzięki czemu zapewnia wygodę w trakcie masażu, a także zwiększa jego skuteczność. Urządzenie oferuje dwie techniki masażu placów: ugniatanie i wałkowanie. Ten masażer do ciała jest bardzo prosty w obsłudze za pomocą specjalnego pilota. Zawiera sześć programów automatycznych i ogrzewanie nefrytowe. Mata jest funkcjonalna i pomaga na zredukowanie bólu kręgosłupa, barków i lędźwi. W sam raz na odpoczynek do pracy.

Masażer ręczny Eve

Masażery do ciała bywają różne. Mogą mieć formę maty lub fotela albo… niewielkiego przedmiotu, który mieści się w torebce. Przykładam jest masażer Eve. To pewnie jego rozmiary w dużej mierze świadczą o jego popularności. Urządzenie jest na tyle małe, że można je zabrać do pracy lub w podróż. Można je wmasowywać w ciało, pobudzając krążenie i rozluźniając spięte mięśnie. Masażer jest zasilany na baterie, ma estetyczny wygląd i funkcję podświetlania. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Masażery na kręgosłup to bogata gama produktów. Posiadają one różne rozmiary i kształt. Niektóre skupiają się na konkretnych obszarach ciała (np. plecy, stopy), podczas gdy inne mają bardziej uniwersalne zastosowanie. W bogatej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawione urządzenia cieszą się dużym zainteresowaniem i z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich osób, które je zakupią.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.