Pielęgnacja przed ślubem

Każda przyszła Panna Młoda chce wyglądać możliwie najlepiej w czasie najważniejszego dnia jej życia. Jednak najczęściej w szale przygotowań, wyborze odpowiedniej kreacji, sali, a także makijażystki, zapominają o tym, jak najlepiej zaplanować zabiegi pielęgnacyjne, by dały one najlepsze efekty właśnie na dzień ślubu. Nad jakimi zabiegami warto się więc zastanowić i kiedy powinno się je wykonać?

Za planowanie serii zabiegów kosmetycznych, najlepiej zabrać się już na kilka miesięcy przed ślubem. Jest to szczególnie ważne, jeśli klientka nie przechodziła jeszcze przez część zabiegów nigdy wcześniej. Reakcja organizmu na daną procedurę jest kwestią bardzo indywidualną, a możliwość wystąpienia podrażnienia lub alergii niestety czasem nieuniknione. Aby nie musieć przejmować się tym na niewiele dni przed wielkim dniem, najlepiej przetestować na sobie pewne zabiegi jakiś czas wcześniej. Oprócz tego, najczęściej najlepsze efekty przyniesie seria zabiegów wykonywanych w salonie kosmetycznym przez specjalistę.

Zabiegi wykonywane przed ślubem w salonie kosmetycznym Radom:

Jest tak np. w przypadku zabiegu mezoterapii. Efekty po jej wykonaniu widoczne są co prawda od razu, jednak jej wielokrotne wykonanie sprawa, że skóra wygląda w pełni tak, jak zostało to zaplanowane. W przypadku mezoterapii nano- lub mikroigłowej szczególnie ważne jest także wykonanie ostatniego zabiegu niezbyt blisko daty ślubu. Skóra może być bowiem po niej zaczerwieniona.

Z przynajmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem powinno się także poddać wykonaniu makijażu permanentnego. Zdecydowanie podkreśli on urodę każdej przyszłej Panny Młodej, jednocześnie z dużą łatwością skomponuje się z makijażem ślubnym. Makijaż permanentny, szczególnie w przypadku ust, czasem wymaga jednak poprawek, a ze względu na dużą potrzebę regeneracji skóry po jego wykonaniu, najlepiej jest przeznaczyć na to przynajmniej 8 tygodni.

W przypadku przygotowania do ślubu świetnie sprawdzą się również zabiegi relaksacyjne. Planowanie tak ważnego wydarzenia może być przedsięwzięciem zdecydowanie stresującym, czego objawy bardzo szybko zaczynają być widoczne na skórze. Warto więc zdecydować się na serię masaży, zarówno twarzy, jak i całego ciała. Sam masaż ma też właściwości przeciwzmarszczkowe, a w zależności od użytych preparatów, może także mieć wiele innych zalet, np. być silnie nawilżający.

Większość kobiet w dniu ślubu chce też zadbać o to, by ich ciało było idealnie gładkie. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest depilacja woskiem. Również w tym przypadku korzystne może okazać się ponowienie zabiegu kilkakrotnie przed samym ślubem, by mieć pewność, że skóra nie zareaguje dużym podrażnieniem i zaczerwienieniem przed samym wydarzeniem.

Wiele salonów kosmetycznych oferuje swoim klientkom pakiety zabiegów dedykowane właśnie przyszłym Pannom Młodym. Warto zapoznać się z tego typu ofertami, ze względu na korzystne ceny, ale także możliwość łatwego zaplanowania pielęgnacji już na kilka miesięcy przed ślubem, by wszystko przebiegło bezstresowo i dało bardzo zadowalające efekty.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.