Pieluszki wielorazowe dla niemowląt

Rodzice większości maluchów do przewijania swoich pociech przyzwyczaili się w ogromnej większości do używania pieluszek jednorazowych w zastępstwie kiedyś popularnych pieluszek wielorazowych.

Tylko nieliczni rodzice są wierni tradycyjnej formie przewijania i wybierają opcję bardziej ekonomiczną, lecz trzeba przyznać kłopotliwą.

Pieluszki wielorazowe pomimo to cały czas cieszą się dużą popularnością i trudno sobie bez nich wyobrazić jakąkolwiek wyprawką dla noworodka.

Pieluszki wielorazowe używane są podczas opieki nad dzieckiem na wiele sposobów. Sposób wykorzystania zależy najczęściej od rodzaju pieluszki oraz oczywiście od jej rozmiarów.

Najtańszym rodzajem pieluszek wielorazowych jest tradycyjna tetra. Pieluszki tetrowe oferowane są najczęściej w rozmiarze 70x80cm. Z uwagi na cenę zakupu rodzice używają ich zwykle w formie ściereczek. Często stosowane są przy ulewanie po karmieniu. Są chłonne i łatwe do prania. Jeśli jakaś pieluszka ulegnie zniszczeniu można ją bez żalu wyrzucić i wziąć następną.

Pieluszki tetrowe występują w kolorystyce tradycyjnej białej lub jako pieluszki tetrowe kolorowe.

Innymi pieluszkami które stosowane były już od dawna są flanele. Pieluszki flanelowe podobnie jak tetra oferowana jest zwykle w uniwersalnym rozmiarze 70x80cm. Pieluszka flanelowa dzięki swojej miękkości często używana jest do przykrywania malucha lub jaka mata na której można położyć dziecko. Popularne są pieluszki w kolorze białym jak i wielokolorowe wzory.

Nowym typem pieluszek, które zyskały ogromną popularność są pieluszki bambsusowe.

Pieluszka wykonana z włókien bambusowych cechuje się właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi. Zaletą jest również duża chłonność i niezwykła delikatność.

Pieluszki wykonane z przędzy bambusowej produkowane są, w odróżnieniu od pozostałych rodzajów pieluszek wielorazowych, w wielu różnych rozmiarach. Najmniejsze pieluszki 30x30cm używane są zwykle jako myjki. Największe 120x120cm często mamy stosują jako otulacze.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.