Plastic is fantastic

Tak właściwie to nie plastik, ale też i nie guma – tajną recepturę na tę niezwykłą mieszankę plastiku i kauczuku znają jedynie najbardziej zaufani pracownicy firmy Melissa, produkującej słynne na cały świat “gumowe buty”. Rozsławione przede wszystkim przez zaprojektowany przez Vivienne Westwood model balerin z serduszkiem i wisienką od jakiegoś już czasu propaguje swoją bliźniaczą markę Mel by Melissa. A co to oznacza w praktyce? Że słynne baleriny Melissa są teraz dostępne w cenie na każdą kieszeń.

Na początku była guma

Melissa powstała w Brazylii, w Sao Paulo w 1979 roku. Tylko tam, w kraju kolorów, nieustannej karnawałowej zabawy i niesamowitej energii, można było wpaść na taki pomysł. A trzeba przyznać, że ten wielokrotnie ewoluował. Początkowo bowiem Melissa produkowała buty żelowe. Jednakże były tak niewygodne, że firma postanowiła zmienić formułę materiału. I tak, metodą prób i błędów, w końcu udało im się ustalić ostateczny skład plastikowo-kauczukowej mieszanki, która ostatecznie podbiła serca klientów na całym świecie. Przez ostatnie 25 lat firma wyprodukowała 50 milionów par butów! Z marką współpracowało także wielu projektantów tworząc swoje autorskie modele. Wśród nazwisk znajduje się chociażby Karl Lagerfeld, Vivienne Westwood czy Jean Paul Gaultier. Każda kobieta chciałaby mieć słynne baleriny Melissa projektu Westwood…

Ale umówmy się, nie każdego niestety stać na buty projektu Lagerfelda czy Westwood, a przecież każda z nas zasługuje na wygodne i piękne obuwie, zwłaszcza teraz, latem. Dlatego ucieszy was na pewno fakt, że firma wypuściła bliźniaczą markę Mel by Melissa, która oferuje równie fantastyczne i energetyczne wzory zachowując przy tym jakość wykonania butów w o wiele niższej cenie. Baleriny Mel by Melissa to idealne rozwiązanie dla wszystkich, które zawsze marzyły o słynnych butach brazylijskiej marki.

Buty o zapachu gumy balonowej!

Ale to nie wszystko, bo obuwie Mel by Melissa nie jest tylko niesamowicie wygodne, cudownie kolorowe i po prostu urocze, ale też… pachnie! Tworzywo “Mel-flex” swoim zapachem przywodzi na myśl nic innego, tylko gumę balonową. Te wakacje upłyną nam pod znakiem pachnących balerin letnich Melissa.

Co sprawia, że baleriny letnie Melissa są tak wygodne? To niesamowite tworzywo stworzone przez firmę odznacza się przede wszystkim ogromną plastycznością. Buty są w stanie dopasować się do każdej stopy! Ile razy miałaś problem, ponieważ but miał idealną długość, ale był zbyt wąski lub zbyt szeroki? Albo wyglądał na stopie świetnie, ale sprawiał Ci ból z każdym kolejnym krokiem, ponieważ ocierał stopę? Właśnie. Baleriny “meliski”, bo właśnie tak pieszczotliwie mówi się o butach tej firmy, niosą kres otarciom, nieestetycznym plastrom i wieczornym bólom nóg – przekonaj się o tym już dziś i sprawdź ofertę na https://www.obuwie-lizuraj.pl/firm-pol-1422442138-Mel-by-Melissa.html

Jeśli natomiast martwisz się, że przy produkcji tworzywa wykorzystywanego do stworzenia melisek w jakikolwiek sposób ucierpiało środowisko naturalne, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Melissa bardzo dba o to, by w żaden sposób nie zaszkodzić naturze i podporządkowuje się niezwykle restrykcyjnym normom produkcji. Te buty można nosić bez wyrzutów sumienia!

Baleriny Mel by Melissa to idealne letnie obuwie, na które stać każdą z nas. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wygodę i niebanalny design, to baleriny Melissa są właśnie dla Ciebie.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.