Sala weselna jak z bajki

Nie ma udanego wesela, bez dobrze dobranej sali. Jest wiele aspektów, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy tak ważnej i kosztownej decyzji. Czy ślub odbędzie się w Kościele, a w sali odbędzie się jedynie zabawa? Czy może wymarzyłaś sobie ślub cywilny, w pięknym ogrodzie?
Pierwszą i najważniejszą sprawą jest liczba gości. Lokal pomieścić musi określoną ilość osób, tak by później nie było problemu ze stołami i krzesłami. Szukając sali, powinniśmy mieć więc oszacowaną listę gości, tak by zapewnić wszystkim idealną, komfortową przestrzeń. Tutaj patrzymy również na parkiet i bierzemy pod uwagę możliwość, że wszyscy goście zechcą na nim zatańczyć, czy chociaż obserwować oczepiny.
Terminy! Są niezwykle istotne, sale weselne rezerwuje się nawet na dwa lata przed ślubem. Zainteresowanie idealnymi lokalizacjami jest bardzo duże, miejmy więc na uwadze to kiedy realnie może odbyć się nasz ślub i wesele.
Pora roku – to kolejny ważny aspekt. Marząc o letnim weselu, powinniśmy pomyśleć o klimatyzacji, ale także o terenie na zewnątrz, gdzie goście mogliby rozkoszować się piękną pogodą i świeżym powietrzem. Wiele lokali, oferuje taką przestrzeń z miejscami do siedzenia, a nawet dodatkowym parkietem tanecznym. W zimie natomiast należy zadbać o komfort gości, sprawdzając czy temperatura w środku lokalu będzie odpowiednia, gdy na zewnątrz padać będzie śnieg.
Odległość od Kościoła – lokalizację najlepiej dobierać niedaleko od miejsca, w którym odbędzie się ślub, tak by nie było problemu z transportem gości. Większość z nich wybrać może swój środek transportu, należy więc zadbać by przed domem weselnym był parking. Dla pozostałych, zorganizować można wspólnego busa, którym bezpiecznie dojadą na miejsce.
Zwróćmy uwagę na miejsce dla orkiestry czy DJ’a. Zamawiając pełen zespół weselny na modnewesele.com, uwzględnić musimy, że zajmie on sporo miejsca, którego nie może im zabraknąć. Rozrywka, jaką jest muzyka to najważniejszy element udanej imprezy, nie można więc pozwolić sobie na błędy logistyczne.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.