Suknie ślubne 2018 Fulara & Żywczyk

Nowa kolekcja sukien ślubnych na rok 2018, będzie wyznaczała trendy dla wszystkich przyszłych Panien Młodych, które będą chciały olśnić swoim wyglądem.

Suknie ślubne – kolekcja 2018

Przygotowane suknie ślubne (z sezonu 2018). będą idealne dla wszystkich pań, które w dniu swojego ślubu będą chciały czuć się wygodnie i komfortowo, ale jednocześnie elegancko, pięknie oraz bardzo kobieco. W skład kolekcji wchodzą dwadzieścia trzy ekskluzywne suknie, każda o nazwie rozpoczynającej się na literę „g”, i każda wyróżniająca się swym pięknym krojem i niezwykłymi detalami. Zamówiona przez klientkę suknia zostanie uszyta ręcznie i wzięte zostaną pod uwagę wszelkie sugestie klientki. Tworzenie sukni jest niezwykle dokładnym procesem, a najważniejsza staje się ich jakość. Użyte materiały to przede wszystkim te na bazie jedwabiów (satyna inteligentna, organtyna jedwabna, szantung jedwabny), oraz muślin i tiul. Niemal każda z sukien ślubnych zawiera elementy hiszpańskich, francuskich, czy włoskich koronek. Wspólną cechą materiałów jest ich wysoka jakość.

Kroje sukien ślubnych

Do kolekcji sukien ślubnych na 2018 rok, Fulera & Żywczyk przygotowali suknie, w których zdecydowanie przeważa kolor biały. Są to przeważnie modele w stylu klasycznym i prostym, z dopasowaną górą i lekko albo w ogóle nie rozszerzanym dołem. Najczęściej posiadają one szerokie ramiączka, kilka z nich posiada długie, cienkie i haftowane rękawy. W kolekcji można znaleźć także suknię w stylu syrenki, a także w model empire (wyraźnie odcięty pod biustem). Wszystkie są niezwykle eleganckie, dopasowane. Ich różnorodność sprawia, że będzie można je dopasować do każdego rodzaju sylwetki przyszłej Panny Młodej. Wyraźnym trendem, jaki mają prezentowane suknie ślubne jest ich zwiewny, delikatny dół i dopasowana, koronkowa bądź haftowana na tiulu góra. Przy tym króluje transparentny dekolt, bardzo często formujący się w kształt litery V. Wszystkie suknie są subtelne i niebanalne.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.