TOP 3 urządzeń w Twoim salonie kosmetycznym

Zakładając swój salon kosmetyczny, spotykamy się z pytaniami i problemami, wynikającymi ze specyfiki branży. Sukces założonego biznesu, w świecie salonów kosmetycznych, to wypadkowa kilku, znaczących elementów. Bez wątpienia, jednym z nich, jest odpowiedni dobór usług i sprzętu, który zagości na stałe w naszym gabinecie. Decyzja powinna być świadoma, przemyślana i odpowiadająca na największe trendy. Na rynku kosmetycznym znaczącą rolę pełni technologia i zrozumienie potrzeb konsumenta. Dlatego też, poniższe urządzenia to absolutny hit, a każdy z nich dostaniecie w sklepie https://cosmed24.pl/.

 

Urządzenie do liftingu powiek – Plasma Lift

Blefaroplastyka powiek urządzenie służące przede wszystkim zatrzymywaniu czasu, nadając nam piękne, otwarte spojrzenie. Niepozornie wyglądający sprzęt, przypominający szkolne długopisy, to prawdziwy cudotwórca, jeśli chodzi o oznaki starzenia. Tak zaprojektowane urządzenie wykorzystuje jonizację gazów, znajdujących się w powietrzu. Precyzyjna elektroda doprowadza do kontrolowanych mikrouszkodzeń, na skutek czego zachodzi proces sublimacji. Jest to zjawisko przechodzenia substancji od stanu stałego w gazowy. Mechanizm działania jest dość prosty, opierający się na wykorzystywaniu różnicy potencjałów elektromagnetycznych. Tak wykorzystywana technologia pobudza włókna kolagenowe, a skóra jest stymulowana do swojej odbudowy. Efekt? Młody wygląd i podniesione powieki.

Frakcyjny RF Pinxel

Urządzenie, które wykorzystując precyzyjne podgrzewanie danych partii, przyczynia się do przesyłania fal radiowych na najbardziej głębokie warstwy skóry. RF frakcyjny to zaprojektowana metoda wykorzystująca zarówno mikroigiełki jak i prąd o częstotliwości radiowej. Na skutek podgrzewania zyskujemy imponujący efekt poprawiania gęstości skóry, regeneracji i jej pełnego odżywienia. Wzmocnienie odporności tkanki łącznej pozwala redukować trądzik czy rozstępy. Wszechstronne zastosowanie laseru posłuży do wielu zabiegów, a tym samym do wzrostu zadowolenia klientów.

Urządzenia do liposukcji kawitacyjnej

W dobie dbania o swoje ciało i podążania za zdrowym trybem życia, niezwykle popularne stają się liposukcje ultradźwiękowe. Tak przygotowane urządzenie redukuje tzw. złogi, znajdujące się w newralgicznych i problematycznych dla nas miejscach (tj. na brzuchu, biodrach lub udach). Za pomocą rozgrzewania komórek – urządzenie uszkadza je. Działania te przyczyniają się do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i redukowania centymetrów w obwodach. Jesteśmy zatem w stanie uzyskać smukłe i jędrne ciało, bez użycia skalpela.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.