W jaki sposób możemy kupić bilety promowe do Szwecji?

Podroż do Szwecji to wyzwanie logistyczne, które możemy zrealizować na kilka sposobów. Do dyspozycji mamy bowiem transport lądowy, powietrzny i wodny. Co charakteryzuje każdy ze wspomnianych środków?

 

Jak do Szwecji dojedziemy samochodem?

Samochód obecnie jest jednym z podstawowych środków lokomocji. Pomaga nam dotrzeć do pracy, domu i wszędzie tam, gdzie mamy ochotę jechać. Wybieramy się nim na krótkie dystanse, ale coraz częściej pokonujemy dzięki niemu większe odległości. Podróż autem jest bowiem bardziej opłacalna niż korzystanie z transportu publicznego. Szczególnie dotyczy to wyjazdów rodzinnych, gdzie koszty równomiernie rozkładają się na kilka osób. Jazda z przyczepą kempingową także jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Jeśli chcemy jechać samochodem do Szwecji, musimy liczyć się z pokonaniem około 1300 km i blisko dobą spędzoną w pojeździe. Trasa prowadzi przez Niemcy i Danię. Tam do wyboru mamy przejazd mostem Oresund do Malmo lub przeprawę promową z Helsingor do Helsingborg. Taki rejs trwa zazwyczaj około dwudziestu minut. Jeśli zależy nam na jak najszybszym dotarciu do Skandynawii, powinniśmy wybrać połączenia lotnicze. W zależności od trasy lot z Polski trwa od dwóch do czterech godzin. Samolotem możemy dostać się do Nykoping, Sztokholmu, Malmo oraz Goteborga. Cenę biletu możemy obniżyć dzięki wcześniejszej rejestracji.

 

Kiedy kupić bilety promowe do Szwecji?

Trzecim rozwiązaniem, która pozwala udać się do Szwecji razem ze swoim pojazdem, jest rejs promem. To bardzo dobra alternatywa, po którą sięga bardzo wielu Polaków. Do wyboru mamy następujące połączenia: Świnoujście – Trelleborg, Świnoujście – Nystad, Gdańsk – Nynashamn oraz Gdynia – Karlskrona. W tym przypadku także nie musimy obawiać się o transport z portu do innych szwedzkich miast. Bilety promowe do Szwecji możemy zamówić z wyprzedzeniem. Wówczas możemy liczyć na tańsze oferty, Co ciekawe, w tym celu nie musimy wychodzić z domu. Wystarczy, że wejdziemy chociażby na tę stronę https://www.mastertravel.pl/bilety_promowe,szwecja.html. Tego rodzaju pośrednicy oferują bilety promowe do Szwecji zarówno na przeprawy pasażerskie, jak i Cargo. Kupując w ten sposób bilet nie musimy się obawiać o dodatkowe koszty. Firmy informują bowiem, że sprzedaż odbywa się bez pobierania prowizji. Jeśli już zdecydujemy się zarezerwować bilety promowe do Szwecji, to warto też zapoznać się z regulaminem danego armatora. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli zaś nie jesteśmy czegoś pewni, to wszelkie niejasności pomogą nam wyjaśnić pracownicy firmy, u której rezerwowaliśmy bilet.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.