Zagęszczanie włosów ciekawa alternatywa dla peruk tradycyjnych

Wiele osób zmagających się z nadmiernym przerzedzaniem się lub wypadaniem włosów decyduje się na zakup w salonie perukarskim lub też zakładzie medycyny estetycznej odpowiednio dopasowanych do ich rysów twarzy oraz preferowanego stylu peruki (powstające z włókna syntetycznego albo też z naturalnych pasm włosów). Pomimo, że w niektórych przypadkach jest to jedyne mogące dać zadowalające rezultaty rozwiązanie, szczególnie w sytuacji, gdy samodzielnie wyhodowanych na głowie włosów pozostało już bardzo niewiele, to postęp technologiczny pozwala na wybór innych, niejednokrotnie znacznie tańszych, a jednocześnie równie efektywnych sposobów poprawy wyglądu naszego uczesania. Można w tym miejscu nadmienić choćby dodatkowe pasma włosów mocowane metodą siateczkową.

 

Jest to rozwiązanie nieinwazyjne i w pełni bezpieczne dla klienta, który zdecyduje się na jego wybór z portfolio usług oferowanych przez nasz zakład. Jak można się domyślić wnioskując po nazwie zabiegu, polega on na przytwierdzeniu do skóry głowy oraz pozostałych na niej włosów specjalnej siateczki, która to służy jako swoista baza do której mocowane są następnie dodatkowe pasma o wybranej przez konsumenta długości, grubości i kolorze. Pozwala do doskonale zamaskować wszelkiej maści niedoskonałości, natomiast łatwość przeprowadzania zabiegów stylizacyjnych pozwala na regularne eksperymentowanie z własnym wyglądem.

 

Dla wielu osób zainteresowanych wizualnym zwiększeniem objętości lub też grubości swojej fryzury niezwykle istotny okaże się zapewne także fakt, iż siateczkowa metoda mocowania pasemek cechuje się bardzo wysoką żywotnością. Oznacza to, że po aplikacji będą się one utrzymywać na głowie nawet przez kilka miesięcy, a jeżeli zadbamy o prawidłową, regularną pielęgnację – nawet do roku! W porównaniu z innymi sposobami oferowanymi przez cieszące się niezbyt dobrą estymą w branży salony i zakłady jest to bardzo długi okres czasu, pozwalający także użytkownikowi na poczynienie znacznych oszczędności. Zamiast bowiem raz po razie składać zamówienie na nowe pasma włosów naturalnych lub syntetycznych, może się on bowiem skupić na utrzymaniu w jak najlepszej kondycji tych, które już posiada.

 

Włosy mocowane metodą siateczkową nie wywierają dodatkowego nacisku na skórę głowy, jak również nie osłabiają samodzielnie wyhodowanego uczesania, dzięki czemu przez ekspertów uważane są za nad wyraz bezpieczne. Spieszymy także z informacją, iż są one dostępne w wielu popularnych kolorach, włączając w to smolistą czerń, jasny i ciemny orzech, uwodzicielski blond, czy w końcu dostojne srebro, które sprawi, że wizualnie zwiększyć objętość swojej fryzury będą mogli także seniorzy pragnący poprawić swój wygląd na jesieni wieku. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu w branży oraz zdobywanej na przestrzeni kolejnych lat wiedzy będziemy w stanie dobrać odpowiedni produkt dla każdego klienta, niezależnie od jego płci, wieku, preferencji, czy zasobności portfela. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub też do bezpośredniej wizyty w naszej klinice włosa lub na stronie internetowej https://hairagain.com.pl jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej informacji!

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.