Zalety implantów Motiva – Powiększanie piersi

Nie ulega wątpliwość, że piersi są uważane za atrybut kobiecości. Nie można się zatem dziwić, że paniom tak bardzo zależy na tym, aby były one jędrne, kształtne i odpowiedniej wielkości. Niestety nie każda kobieta została obdarzona przez naturę pięknym, krągłym biustem, a u wielu z nich, które mogły się takim pochwalić, wraz z wiekiem, ciążami czy też raptownymi zmianami wagi utracił on swoją jędrność i atrakcyjny kształt. Na szczęście są skuteczne metody na to, żeby stać się właścicielką pięknych piersi. Z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna, oferująca zabiegi powiększania piersi.

Plastyka piersi – skuteczny sposób na piękny biust

Kobiety obdarzone małym biustem, jak również panie mające problem z jego jędrnością nie muszą już bezwiednie godzić się na taki jego stan. Zabieg powiększania piersi pozwoli pozbyć się kompleksów i cieszyć się pełnią kobiecości. Nowoczesna chirurgia plastyczna oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym biust będzie prezentował się nienagannie. Od lat najpopularniejszą metodą na powiększanie piersi są implanty piersiowe. Istnieją przeróżne ich rodzaje. Jedne z nich zawierają w swoim wnętrzu żel silikonowy, inne sól fizjologiczną. Najnowocześniejszy ich model, Motiva Ergonomix, wypełnia innowacyjny żel reologiczny. Implanty różnią się pomiędzy sobą także kształtem i teksturą, jak również objętością. Od tym, jaki wariant implantów zostanie zastosowany ostatecznie decyduje lekarz po szczegółowej ocenie stanu piersi pacjentki, uwzględniając jej warunki fizyczne i oczekiwania względem wielkości i kształtu biustu po zabiegu.

Biust na miarę potrzeb

W klinice San-Medical zabiegi powiększania piersi należą do jednych z najczęściej wykonywanych. Wykorzystując nowoczesne implanty piersiowe Motiva osiągamy doskonałe efekty w postaci kształtnego, naturalnego w dotyku biustu. Co więcej, ten model jest bardzo bezpieczny, jego specjalistyczna zewnętrzna, niezwykle elastyczna powłoka w połączeniu z wewnętrzną zawartością innowacyjnego żelu reologicznego, wykazuje znacznie mniejszą podatność na uszkodzenia. Taka unikatowa konstrukcja minimalizuje też ryzyko rotacji implantów. Ich walory na pewno docenią panie lubiące aktywność fizyczną. Piersi powiększone za ich pomocą zachowują się bowiem dokładnie tak, jak naturalne piersi, najwyższy ich punkt jest przenoszony zgodnie z przyjmowaną przez kobietę pozycją. Największą jednak zaletą tego rodzaju implantu jest jednak to, że dają bardzo naturalny efekt i trudno rozpoznać, że biust jest wynikiem ingerencji chirurga. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.san-medical.pl/oferta/chirurgia-estetyczna/powiekszanie-piersi-implantami-motiva/. Znajdują się tam informacje związane z zabiegiem powiększania piersi przy pomocy implantów Motiva.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.