Jak uczcić urodziny męża?

Ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla męża będzie zaproszenie go na kolację połączoną z degustacją win. Niezapomniany zastrzyk adrenaliny w dniu urodzin zapewni strzelanie z broni palnej, ekstremalny skok na bungee, dream jump lub zabawa na flyboardzie, czyli urządzeniu do wykonywania ewolucji na wodzie.

Niespodzianka na urodziny dla męża – flyboard

Oryginalnym pomysłem na uczczenie urodzin małżonka będzie ofiarowanie mu vouchera na flyboard. Prezent dla niego zagwarantuje mu niezapomniane przeżycia. Lekcja odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Flyboard to konstrukcja, w której umieszcza się stopy. Napędem urządzenia jest turbina skutera wodnego, która tłoczy wodę pod bardzo wysokim ciśnieniem. Pozwala to unosić się nad wodą i wykonywać różnego rodzaje ewolucje w powietrzu.

Romantyczna kolacja we dwoje połączona z degustacją win

Wspólna kolacja to okazja, aby spędzić trochę czasu razem, odpocząć i porozmawiać. Ciekawym pomysłem na urodziny jest urozmaicenie posiłku degustacją win. Profesjonalny sommelier zaprezentuje kilka rodzajów trunków, które można degustować. Oprócz prezentacji znawca opowiada historię powstawania danego wina oraz tłumaczy, z jakimi potrawami można je łączyć.

Ekstremalny prezent urodzinowy dla mężczyzny – dream jump, skok na bungee

Skok na bungee to oryginalny upominek, który na długo pozostanie w pamięci. Konstrukcja znajduje się kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Do nóg uczestnika zabawy zostaje przymocowana specjalna elastyczna lina oraz uprzęż asekuracyjna na biodra. Linę zabezpiecza taśma alpinistyczna, która uniemożliwia zerwanie. Oryginalnym pomysłem na ekstremalny prezent urodzinowy jest dream jump. Jest to, podobnie jak bungee, skok z dużej wysokości, ale najczęściej odbywa się z wysokich wież. Lina, którą mocuje się do skoczka została tak zaprojektowana, aby maksymalnie wydłużyć czas swobodnego spadania.

Oryginalny prezent dla faceta – strzelanie na strzelnicy

Mężczyźni, których interesują militaria, z przyjemnością wybiorą się na strzelnicę, by wypróbować moc broni palnej. Posiadacze vouchera na strzelanie przechodzą szkolenie teoretyczne i zapoznają się z regulaminem strzelnicy. W części praktycznej można strzelać z różnych broni. Najchętniej wybierane są, m.in.: karabin maszynowy i snajperski oraz pistolet sportowy.

Artykuł sponsorowany

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.