Najpopularniejsze zabiegi odmładzające na twarz

Zabiegi odmładzające na twarz powinny stanowić stały punkt w rytualne dbania o siebie u każdej kobiety. Już po 25 roku życia, kiedy tempo syntezy nowych włókien kolagenowych drastycznie spada, powinniśmy systematycznie odwiedzać kosmetyczkę, aby w rezultacie zapobiec przyśpieszonemu starzeniu się skóry. Odmładzanie twarzy z użyciem nowoczesnych technik daje nie tylko spektakularne efekty, ale oprócz tego pozwala nam zrelaksować się i odprężyć podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym. We Wrocławiu możemy obecnie wybierać spośród szeregu zabiegów, które pozwolą nam cieszyć się młodą skórą przez długie lata. Z całą pewnością na naszą szczególną uwagę zasługuje laserowe fotoodmładzanie – zabieg, który korzysta z najnowszych osiągnięć kosmetologii i daje niesamowite rezultaty.

Jaka jest istota laserowego fotoodmładzania?

Przede wszystkim koniecznie jest wysokiej klasy nowoczesne urządzenie, jakim jest laser frakcyjny CO2. Sprzęt ten łączy w sobie maksymalny poziom bezpieczeństwa stosowania z najwyższym poziomem skuteczności. Istotą działanie lasera frakcyjnego CO2 jest podgrzanie wody, która zgromadzona jest głęboko w skórze. Woda po podgrzaniu szybko odparowuje z epidermy, co prowadzi do kontrolowanych uszkodzeń w warstwie skóry właściwej. I to właśnie te w kontrolowany sposób powstałe mikrouszkodzenia w konsekwencji stymulują epidermę do wzmożonej syntezy włókien kolagenu oraz elastyny. To właśnie z tego powodu zabiegi fotoodmładzania laserem frakcyjnym CO2 znane są jako najskuteczniejsze zabiegi odmładzające dla każdej cery.

Szybko dostrzec można świetne efekty

Pierwsze pozytywne rezultaty można dostrzec już po jednym zabiegu z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. Przede wszystkim widocznie jest postępujące odmładzanie twarzy, na które wyraźnie wygładzone stają się zarówno zmarszczki mimiczne, jak i głębokie bruzdy. Nowo odbudowany kolagen sprawia jednocześnie, że skóra ulega pogrubieniu, zaś owal twarzy staje się na powrót wyraźny. Kolejne rezultaty zabiegu fotoodmładzania to odczuwalne wygładzenie epidermy wraz ze znaczącą poprawą jej kolorytu.

Na co zwrócić uwagę po zabiegu?

Należy mieć na uwadze, że skóra po zabiegu z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 może wymagać większej niż zwykle uwagi i być bardziej wrażliwa. Z tego powodu trzeba bezpośrednio po zabiegu bezwzględnie unikać opalania oraz chronić twarz kremami z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi. Skóra może sama rozpocząć proces złuszczania, jednak nie należy jej ponaglać poprzez pocieranie czy też wykonywanie peelingów. Pamiętajmy, że w celu uzyskania jak najlepszych, długotrwałych efektów, koniecznie jest wykonanie całej serii zabiegów.

Na terenie miasta Wrocław zdecydowanie warto wybrać się na zabieg fotoodmładzania do gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej Coco-Time. W miejscu tym zaopiekują się nami specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, za co nasza skóra z pewnością odwdzięczy się pięknym wyglądem.

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.