Prezent na 40. urodziny dla męża

Jazda sportowymi samochodami, jak Ferrari, McLaren czy Lamborghini, to oryginalny prezent dla fanów szybkich aut. Degustacja win jest świetną okazją do przeżycia wspólnych romantycznych chwil przy próbowaniu wybornych trunków. Lot awionetką nad Tatrami to pomysłowy prezent na urodziny partnera lub sposób na uczczenie rocznicy ślubu.

Czterdziestolatkowie to osoby bogate w doświadczenie, lecz są jeszcze młodzi duchem. Tak więc prezent na 40. urodziny to świetna okazja na podarowanie czegoś wyjątkowego.

Jazda sportowymi autami po torze wyścigowym – Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo, McLaren 650s

Jeśli partner lubi poczuć adrenalinę za kierownicą sportowego auta, warto sprawić mu wyjątkowy prezent motoryzacyjny. W Polsce są liczne tory wyścigowe, na których można przejechać się takimi klasykami jak Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo czy McLaren 650s. Wszystkie te samochody przyspieszają do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund! Atrakcja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który wielokrotnie pokonywał daną trasę. Szkoleniowiec podpowie, jak osiągać maksymalną prędkość każdym z pojazdów. Nie ma bowiem lepszej okazji do wypróbowania swoich sił na torze wyścigowym niż jazda Ferrari – prezent. Warszawa, Poznań, Radom, Gdańsk i Kamień Śląski to miasta, gdzie można poczuć tej dawki motoryzacyjnej adrenaliny.

Degustacja win – wyborny prezent dla fanów dobrego alkoholu

Degustacja win to świetna okazja do wspólnego delektowania się wyjątkowymi smakami niepowtarzalnych rodzajów tego trunku. Na wstępie uczestnicy poznają historię oraz sposób produkowania wyrafinowanych odmian wina. Do degustacji będą trunki z Francji, Chin, Węgier czy Włoch. Sommelier (doradca w zakresie win) podpowie, z jakimi potrawami najlepiej łączyć dane gatunki wina. Jest to oryginalny prezent na 40. lub 50. urodziny partnera lub pomysłowy sposób na spędzenie rocznicy ślubu.

Lot awionetką nad Tatrami – górski prezent dla dwojga

Lot awionetką nad Tatrami to świetna okazja na wyjątkowy prezent dla miłośników górskich widoków. Atrakcja rozpoczyna się w Nowym Targu i biegnie nad Zakopianką, Gubałówką i Zakopanem. Kolejno można zobaczyć z góry piękne jezioro Czorsztyńskie oraz zamek w Czorsztynie. Na ten przelot warto zabrać również dziecko, które wspólnie będzie się delektowało niesamowitymi widokami z lotu ptaka. Lot widokowy nad Tatrami awionetką jest pomysłowym prezentem na urodziny męża lub żony.

Artykuł sponsorowany

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.