Aparat USG Siemens – poznaj jedno z najlepszych urzadzeń do USG

Aparat USG Siemens, to połączenie najnowocześniejszej technologii, a także precyzji wykonania. To solidne urządzenie, które pozwala wykonać szeroki zakres badań diagnostycznych m.in. jamy brzusznej, małych organów (piersi, jąder tarczycy), pochwy, ginekologii, położnictwa, urologicznych, podstawowych kardiologicznych bez dopplera CW, naczyniowych, ortopedycznych (w tym klasyfikacja sonograficzna wg Graffa), radiologicznych, mięśniowo-szkieletowych, wewnątrz-odbytniczych, laryngologicznych, a także wielu innych. Aparat USG jest najczęściej stosowany podczas badań, takich jak echokardiografia płodu, badania naczyń obwodowych, nerek, czy też żył.

Nowoczesny system pozwala na przenośne obrazowanie w diagnostyce ultrasonograficznej. Świetnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Znacznie ułatwia i przyspiesza pracę w każdej klinice. System został zaprojektowany w taki sposób, aby możliwa była jego rozbudowa w przyszłości. Istnieje opcja dostosowania go do potrzeb oraz preferencji użytkowania. Zapewnia to błyskawiczną i bezawaryjną pracę, a także intuicyjna obsługę. Duża wytrzymałość sprawia, że jest to aparatura o niezwykle niskim poziomie awaryjności. Małe gabaryty oraz możliwość łatwego przemieszczania sprawiają, że możliwe jest dokonania pomiaru nawet na niewielkiej przestrzeni. Mobilność układu pozwala na wysunięcie go podczas użytkowania oraz schowanie po dokonaniu badania diagnostycznego.

Aparat USG Siemens składa się z 12″ monochromatycznego monitora, dwóch aktywnych portów przetwornika liniowego, głowicy (7.5L75S– Liniowa, 7,5 MHz), napędu na dyskietki, uchwytu na przetworniki. Drukarka jest wyposażeniem dodatkowym i najczęściej montowana jest za dodatkową opłatą. Możliwe tryby obrazowania to B, 2B, 4B, B+B, Tryb M, Tryb mieszany B/M, tryb mieszany B+B/M.

Urządzenie powinno znaleźć się w wyposażeniu każdej placówki wykonującej badania diagnostyczne. Wyróżnia się dużą dokładnością oraz precyzyjnością pomiarów. Nowoczesny aparat USG pozwala na wykrycie nawet bardzo wczesnych zmian. Diagnostyka obrazowa pozwala na skuteczne wykrycie nieprawidłowości, które w innym przypadku byłyby nie do wykrycia. Pełen zestaw głowic umożliwia przeprowadzenie kilkudziesięciu różnych badań. Jest to nie tylko niezwykle wygodna opcja, ale również ekonomiczna. Za jego pomocą można badać pacjentów zróżnicowanych pod względem wieku, budowy ciała, czy też dolegliwości. To nie tylko ogólne badanie USG, ale przede wszystkim specjalistyczne badania pediatryczne, czy też ginekologiczno-położnicze. Pacjenci mają zagwarantowaną najdokładniejszą diagnostykę ze wszystkich możliwych rozwiązań. Urządzenie USG jest nie tylko maksymalnie dokładne, ale również bezpieczne. W żaden sposób nie zagraża bezpieczeństwu osób poddanych diagnostyce. Ponadto, jego obsługa jest prosta i szybka. Wysoka wydajność oraz świetne parametry sprawiają, że pacjenci są objęci opieką na najwyższym poziomie. Aparatura poddawana jest regularnemu serwisowi, aby zapewnić nieprzerwaną i prawidłową pracę.

Zobacz też: Aparat USG | Trimed.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.