Gdzie wybrać się na podróż poślubną?

Podróż poślubna musi być dla nas niezapomnianym przeżyciem a nie jedynie zwykłym wyjazdem na wakacje, dlatego też warto wybrać nietuzinkowe miejsce które dobrze wpasuje się w nasz charakter i upodobania. W przypadku podróży poślubnej pieniądze nie odgrywają ważnej roli, to co najważniejsze to by spędzić niesamowite chwile ze swoją drugą połówką.  Jakie więc miejsca są godne polecenia? Oto nasza top lista :

Nowy Jork, USA

To niesamowite miasto często ukazywane było w romantycznych filmach lub książkach, dlatego jadąc tam możemy poczuć klimat rodem z hollywoodzkiego romansu. Jest tutaj duży wybór eleganckich hoteli w których mimo pobytu w tak dużym mieście, zaznacie spokoju.  Czekają tutaj takie atrakcje jak Central Park, Statua Wolności, Muzeum Guggenheima, Taras widokowy Top of the Rock i wiele innych. Nowy Jork jest idealnym wyborem dla osób kochających klimat metropolii i dużych miast.

Santoryn, Grecja

Ta wulkaniczna grecka wyspa wygląda jak z innego świata. W wyniku erupcji wulkanicznej, wyspa zyskała kształt półksiężyca. Charakterystyczna architektura oraz jej specyficzne położenie daje niesamowity efekt, widoki zapierają dech w piersiach. Ze względu na swój wręcz bajkowy krajobraz, wyspa Santoryn często wybierana jest przez młode pracy na destynacje swojej podróży ślubnej. Piękne plaże pokryte są zazwyczaj czarnym gruboziarnistym piaskiem który kontrastuje z lazurową taflą wody.

Bangkok, Tajlandia

Miasto tętniące życiem z kolorową i charakterystyczną otoczką kulturalną Tajlandii. Drapacze chmur sąsiadujące z przepięknymi starymi świątyniami, malowniczymi kanałami i targowiskami na wodze dają niesamowity widok. Będąc tam warto zwiedzić ruiny stolic Ayutthaya i Sukhotay które zrobią wrażenie na każdym zwiedzającym. Wypocząć można na przepięknych plażach z których znane jest południe kraju.

O’ahu, Hawaje

Jest to jedna z najbardziej zaludnionych wysp stanu Hawaje.  Każdy z nas pewnie na samą myśl o Hawajach widzi przed oczami przepiękne plaże z palmami w tle. Właśnie w takim plenerze możemy zrobić sobie sesje zdjęciową z naszą drugą połówką korzystając z usług np. Oahu wedding photographer. Hawaje to nie tylko wypoczynek na plaży ale także regionalna kuchnia i wiele atrakcji takich jak nurkowanie czy surfowanie. Podróż poślubna spędzona w takiej scenerii na pewno będzie niezapomniana.

Bali, Indonezja

Wysp Bali chyba nie musimy nikomu przedstawiać – jest to popularny kierunek dla wczasowiczów ale i dla młodych par pragnących poznać te tropikalne wyspy. Jak magnes przyciągają tutaj turystów ogromne wulkany, malownicze pola ryżowe i przepiękne plaże. Mimo tej popularności, nadal jesteśmy w stanie znaleźć  odludne i ciche miejscy by nacieszyć się swoją obecnością. Ciepły klimat i egzotyczne drinki na pewno pomogą każdemu się zrelaksować.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.