Jak wybrać zegarki dziecięce dla dziewczynki?

Przychodzi taki moment, kiedy małe elegantki rozglądają się za coraz doroślejszymi dodatkami. Dobrym pomysłem dla prezent dla córki czy siostrzenicy może być zegarek. Należy jednak pamiętać, że zegarki dziecięce dla dziewczynki są tak różne, jak różne bywają nasze pociechy. Warto podarunek dopasować do ich charakteru i temperamentu. To dlatego przedstawiamy dzisiaj zestawienie zegarków dla dziewczynek i dzielimy je ze względu na styl.

Zegarki dziecięce dla dziewczynki – gwiazdy boiska

Jaki to typ? Aktywna uczestniczka olimpiad sportowych, zawsze pierwsza na mecie (lub przynajmniej w ścisłej czołówce), lubi sport i jeśli spędza czas wolny, to tylko w ruchu. Ma wiele koleżanek, które dotrzymują jej kroku. Nosi się kolorowo i wygodnie, woli sportowy styl i komfortowe dzianiny od eleganckich, choćby i uroczych, sukienek. By dopasować zegarek dla takiej dziewczynki, warto rozejrzeć się za modelami dynamicznymi, daleko odchodzącymi od klasycznej formy. Dobrze sprawdzą się modele wykonane z tworzywa i wodoodporne – w końcu mała zawodniczka lubi pływać.

Właśnie dlatego polecamy dla niej zegarki Swatch, które jak żadne inne zwracają uwagę wibrującymi kolorami, nowoczesną formą oraz wytrzymałymi materiałami. 

Przykładami niech będą zegarki GB286 i GE255.

Zegarki dla dziewczynki, która kocha modę

W granicach rozsądku śledzi modowe magazyny i profile szafiarek na Instagramie. Wie, co teraz się nosi, ale umie dostosować to do swojego wieku i okazji.

Chętnie wybiera się na zakupy z rodzicami. Jak trafić w gust małej modnisi? Najlepiej wybierając zegarki dziecięce dla dziewczynki utrzymane w takim dizajnie,

który jest modny od kilku ostatnich sezonów lub powraca cyklicznie.

Stąd nasza kolejna propozycja: zegarki Festina w pastelowych kolorach czy z motywem galaktycznym. Tym trendom odpowiadają kolejno modele F16619-3 oraz F20331-2.

Zegarki dziecięce dla dziewczynki, która chce być damą

Kiedy dorośnie, chciałaby ubierać się jak mama. Podziwia jej styl i od najmłodszych lat skłania się ku klasycznej elegancji. Skąd u małej dziewczynki takie upodobania? Trudno powiedzieć, może wzięły się z wychowania. Łatwiej natomiast będzie podpowiedzieć, jakie zegarki dziecięce dla młodej damy będą odpowiednie.

Tu stawiamy zwłaszcza na zegarki Obaku Denmark i tradycyjne modele jak V153LCIMC i V183LXGISG. Delikatne i niewielkich rozmiarów, idealne na nadgarstek małej dziewczynki.

Podsumowanie

Zegarki dziecięce dla dziewczynki to nie lada wyzwanie. W końcu trzeba lawirować między dopasowaniem prezentu do wieku małej elegantki, a jednocześnie jej rozwijającym się poczuciem mody i stylu. Łatwo popełnić faux pas. Dlatego, by prezent był w 100% trafiony, czasem najlepiej zapytać obdarowywaną, co się jej podoba 🙂

 

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.