Letnie, modne kapelusze.

 

Kapelusz –symbol szyku i elegancji, powraca w oryginalnym, wielobarwnym wydaniu!

W kolekcjach wiosna/lato 2017 królują kolory, różnorodne materiały (od klasycznych słomkowych i materiałowych, po skórzane lub filcowe egzemplarze) i formy.

Niestety… szeroka gama modeli, nie ułatwia wyboru tego jedynego, własnego i uniwersalnego dodatku.

 

KAPELUSZ Z SZEROKIM RONDEM

Prognozowany MUST HAVE nadchodzącego sezonu!

Powrót do lat 70. – styl zmysłowy i kobiecy, inspirowany seksapilem i powabnością.  Już w latach 50. i 60., „modę kapeluszową” zapoczątkowały Brigitte Bardot oraz Marilyn Monroe, noszące na głowie klasyczne modele z szerokim rondem.

Widoczne są także elementy stylu boho, świetnie sprawdzające się w stylizacjach inspirowanych modą retro oraz codziennych casualowych, letnich stylizacjach.

ATUT – > Wybierając kapelusz z szerokim rondem, ochronisz głowę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, a jego wielkość optymalnie zabezpieczy również twarz, szyję i kark.

Fkapelusz z szerokim rondemryzura i dodatki

Włosy spięte w kok, schowane pod wielkim kapeluszem, połączonym z ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, dodadzą tajemniczości każdej kobiecie.

Zadbane, długie, rozpuszczone włosy, świetnie wpasują się do stylizacji inspirowanej latami 70 – tymi. Fajnym dodatkiem będzie wybór kapelusza z zamocowaną już ozdobą, czy aplikacją.

KAPELUSZ SŁOMKOWY – nie tylko na plażę

Słomkowy kapelusz jest niezbędnym elementem letniego looku. Doskonale sprawdzi się na plaży, ale również jako dodatek codziennego ubioru. Można go dobrać do każdego kształtu twarzy i fryzury.

Kapelusz z szerokim rondem, kapelusz słomkowy – każdy z nich będzie świetnym dodatkiem wakacyjnym, wzbogacającym codzienną garderobę.

PS. Kapelusze wykonane z materiału lub filcu świetnie sprawdzą się także w sezonie jesień – zima!

 

 

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.