Wieczory Kawalerskie i Panieńskie w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach

Już niebawem wiele się zmieni. Kochający chłopak zamieni się w niemniej kochającego męża, narzeczona będzie oficjalnie małżonką. Ale zanim to nastąpi i zanim wypowiecie przed ołtarzem te najważniejsze słowa, trzeba jeszcze przygotować coś, o czym będą długo pamiętać Wasi przyjaciele. Dwa wieczory w jeden wieczór.

Wieczór kawalerski

Wbrew nazwie mogą w nim brać udział nie tylko kawalerowie. I bardzo dobrze! Starzy kawalerowie, musieliby się bawić sami, a przecież nie o to tu chodzi. Razem z najlepszymi kumplami trzeba pojechać do miejsca, w którym marzenia o idealnej zabawie stają się faktem. Przy okazji warto pomyśleć o miejscu, w którym naprawdę głośna zabawa nie będzie nikomu przeszkadzać, a zabawki nigdy się nie kończą.

Wieczór panieński

W tym przypadku sprawa jest trochę inna. Panie wolą się bawić ciszej, choć im też nie brakuje wyobraźni i odwagi. Zamiast szybko i głośno, preferują z finezją i nietypowym pomysłem. Zabawki mogą być skromniejsze, lecz czasem, placem zabaw jest cały las. Zamiast rozwiązań siłowych częściej wybierają łamigłówki i różnego rodzaju gry terenowe. Ciekawe, czy ma to być wprowadzenie do przyszłego życia w małżeństwie? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: powinien to być wieczór pełen niespodzianek i radości.

Zawsze aktywnie

Panowie zawsze lubili zabawę w wojnę i rywalizację na wielu polach. Na przykład na polu paintballowym gdzie naprzeciwko siebie stają dwie drużyny uzbrojone w karabiny wystrzeliwujące kulki z farbą. Zasady są proste: kto trafiony, ten schodzi. W Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach na poligonie paintballowym stoi także prawdziwy autobus, wokół którego toczą się zazwyczaj najbardziej zaciekłe walki. Równie efektowne i męczące, są pojedynki zawodników uzbrojonych w łuki i „bezpieczne strzały” zakończone gąbką. Mamy tu do czynienia z wieczorem kawalerskim w prawdziwie rycerskim stylu. Panie też chętnie wybierają urządzenia strzelające, choć zamiast strzelać do siebie, wybierają dziurawienie papierowych tarcz.

Ostra jazda w kasku i bez

Ryk silników quada albo terenowego samochodu z napędem na wszystkie koła to właśni to, co generuje adrenalinę. Jeśli zabawie ma towarzyszyć coś „dla ochłody” na przykład małe jasne gazowane, jeżdżenie prawdziwymi pojazdami odpada. Ale tu z pomocą przychodzi rzeczywistość wirtualna. Symulatory jazdy po torze albo latania, czy strzelania to idealne rozwiązanie. To powrót do dziecięcych lat i gier komputerowych, ale także idealny sposób na zorganizowanie mistrzostw dla uczestników wieczoru kawalerskiego. Dziewczyny też chętnie wybierają elektroniczne gadżety, ale zamiast rywalizacji wolą zwiedzanie, i współpracę. W świecie komputerów nie brakuje rozrywek tego typu. Filmy 360 stopni, gry zręcznościowe i logiczne. Choć zdarzają się i takie wieczory panieńskie, podczas których uczestniczki wirtualnie ostrzeliwują całe stada potworów.

Park w Parku, czyli do zobaczenia na linie

Park Linowy w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach, jest obowiązkowym punktem programu zarówno wieczoru kawalerskiego, jak i panieńskiego. Pięć tras dla dorosłych i jeszcze jedna dla dzieci czekają na miłośników wspinaczki po drzewach. Z wysokości wszystko wygląda inaczej, a krew pulsuje znacznie szybciej. Dla niektórych samo chodzenie to jednak za mało i za wolno. Dlatego każdy może spróbować  zjazdu na linie. Tzw. „Zjazd Tyrolski” jest rozrywką dla tych, którzy się nie boją się latać nad Parkiem Rozrywki Aktywnej. Co ciekawe, takie atrakcje wybierają zarówno panie, jak i panowie.

Dobra zabawa dla każdego

Już dawno skończyły się czasy, gdy wieczór panieński różnił się znacznie od kawalerskiego. Czasem nawet obie imprezy organizowane są w taki sposób, aby pod koniec dwie grupy spotkały się ze sobą na wspólnej imprezie. Dziewczyny też wybierają quady, a faceci chcą się sprawdzić podczas gry terenowej w lesie. Jedno się nie zmieniło, zarówno wieczory kawalerskie, jak i panieńskie, mają być imprezami, podczas których, najważniejsi bohaterowie mają się pożegnać ze stanem kawalerskim w sposób widowiskowy.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.