Lecznicza moc ziół w walce z niestrawnością

Wyciągi roślinne niosą ulgę w dolegliwościach trawiennych, zwłaszcza przy zespole jelita drażliwego. Jeśli więc cierpisz na bóle i skurcze brzucha, wzdęcia, nudności czy uczucie ciężkości, to wyjątkowe połączenie mocy dziewięciu ziół będzie dla ciebie pomocne.

Zespół jelita drażliwego i dolegliwości trawienne ‒ jak sobie z nimi poradzić?

Problemy trawienne mogą powstawać na skutek wielu różnych czynników, które wywołują zaburzenia w pracy układu trawiennego. Wpływa to między innymi na kumulację różnych dolegliwości. Chcąc rozwiązać wszystkie te problemy jednocześnie, warto sięgnąć na przykład po Iberogast, którego skuteczność w rozwiązywaniu problemów trawiennych została potwierdzona badaniami z udziałem siedmiu tysięcy pacjentów. Lek stanowi specyficzne połączenie dziewięciu ekstraktów ziołowych, z których każdy wykorzystuje moc innej substancji aktywnej.

Zioła wykorzystane w recepturze tego typu leków to między innymi: liście melisy lekarskiej, mięty pieprzowej, korzeń lukrecji, owoce kminku, kwiaty rumianku czy korzeń arcydzięgla. Ich działanie kumuluje się, dając efekt ulgi w wielu dolegliwościach, także w zespole jelita drażliwego. Lek wyznacza w ten sposób standardy medyczne i naukowe dla preparatów naturalnego pochodzenia, które są dostępne w aptece bez recepty. W Niemczech jest najczęściej polecany przez lekarzy jako środek na problemy gastryczne.

Redakcja

Specjaliści ds. copywritingu Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.